Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja tez pisałam wos podstawe jak dla mnie masakra... licze ze zdam bo troszke przejzałam te odpowiedzi.. ale ojej.. boje sie okrtunie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pewnie nie zdam . Okazuje się ze wszystko zle napisalam. A jak z poprawkami w sierpniu są???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wos byl trudny jak dla mnie:(((dlaczego?uczylam sie a mimo to chyba nie poszlo najlepiej.oby udalo sie na te minimum:( a Wy jakie macie odczucia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde nie uznaja jak ktos napisal P zamiast Prawda i F zamiast Falsz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wos to porazka;/ wypracowania nawet proste ale te teksty zrodlowe to tonalna glupota! czesc 1 niby prosta ale latwo bylo cos zwalic;/ liczylam na jakies 80 % ale chyba bede musiala to podzielic na 2 ;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm raczej nie ja też tak pislam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myśle, że narazie mam dobrze 28%. Do tego dochodzi list i te odpowiedzi które nie ma narazie w internecie. A jak myślicie, jak napisałam konkondrat to policzą mi to za błąd? Proszę niech mi ktoś odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wos to porazka !! byl strasznie trudny ile trzeba miec pt zeby zdac podstawowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie juz te odpowiedzi ? czy mozecie podac linka bo mi sie nie chce wczytac :/ plizz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wos to porazka !! byl strasznie trudny ile trzeba miec pt zeby zdac podstawowy?
prawidłowo jest KONKORDAt:)więc się nie martw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PODSTAWY 30 PKT-TO JEST 30%, BO 1 PKT. =1%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zdania trzeba 30% i 30 punktów. A ten konkondrad to wg Was duży błąd? Mogą mi tego nie zaliczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi są na głownej str interii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie ten klucz czy nie macie? bo ten link wogole nie wchodzi co jest podany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ma moze ktos odpowiedzi do rozszezonego wosu, bo wszedzie jest tylko pdstawa.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na głównej stronie interii są rozwiązania ale tylko do poziomu podstawowego. ma ktoś link do poziomu rozszerzonego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Gorbaczow,bo on był prezydentem,ale ZSRR ! Pierwszym prezydentem Rosji był Jelcyn.A jeśli chodzi o stwierdzenie,ze "czlowiek jest istotą społ" to był to Arystoteles.Ludzie,skoro nie znacie takich podstaw,to czego się spodziewacie? Ze przyjdziecie i zobaczycie pytania typu "kto jest obecnym premierem?"Osobiście uważam że matura z wosu do łatwych nie należała,ale były też i proste pytania na pograniczu wosu i historii,ktorymi można bylo się uratowac.A,i co do pytan odnosnie I kanclerza RFN to byl to konrad adenauer.aa i jesli ktos napisal zamiast "konkordat" konkondrad,no to sorry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę należy pisać pełnym słowem Prawda lub FAŁSZ ?? Nie można samymi literkami "P" lub "F"...jesli tak to w takim razie już po mnie (((;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
link chodzi, kliknij prawym przyciskiem i zapisz dokument docelowy jako... Są to niestety jedynie odpowiedzi wosu podstawowego. Na rozszerzenie trzeba chyba jeszcze czekac . Na onecie ciekawie podeszli do sprawy:] Utknęli na 4 pytaniu, na które w dodatku odpowiedzieli źle:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe zbita! i tak tego nie zdam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...